Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

1. Marmara Pediatri Kongresi

DAVET

Değerli Meslektaşlarım;

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1983 de kuruluşundan bugüne büyük değişimler yaşadı. Son iki yıldır yeni yerleşkesinde hizmet ve eğitim vermekte, Anadolu yakasında önemli bir görevi üstlenmektedir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilim Dalımız ise, güçlü bir kadro ile yıllar boyunca edindiği bilgi birikimi ve deneyimlerini yurtiçi ve yurtdışı değişik platformlarda paylaşa gelmektedir. Ancak bu kez tüm ekibimizle bir arada bu görevi üstlenip, ilk kongremizi gerçekleştirecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Kongremiz ulaşım kolaylığı gözetilerek Kadıköy’de DoubleTree Hilton İstanbul Moda Otel’de 17-19 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kongrede genç meslektaşlarımızın aktif katılımını sağlamayı bir öncelik saydık. Bu amaçla bize ulaşan posterlerden en iyilerini seçip, ilgili oturumlarda sunum yapılmasını planladık. Bu uygulamanın genç meslektaşlarımız  için bir motivasyon kaynağı olacağını umuyor, öğrencilerimiz ve asistan hekimlerimizin en üst düzeyde katılımını arzu ediyoruz.

Ayrıca kongrenin son günü gerçekleşecek olan sertifikalı kurslarımıza yoğun ilgi olacağını tahmin ediyoruz.  Konuşmacılarımızı titizlikle seçerek, değişik görüşlerin temsil edilmesini ve bilimsel içerikli tartışma ortamının oluşmasını arzu ediyoruz.

Bu ilk kongremizde birlikte çalıştığımız tüm firmaların desteğini ve katılımını çok önemsiyoruz. Kongremizin başarısında önemli görev üstlenecek olan sizleri mutlaka aramızda görmek istiyoruz. Umarım kongremiz süresince hepimiz hem hızla değişen bilim dünyasında bilgilerimizi güncelleme, deneyimlerimizi berraklaştırma fırsatı bulurken, hem de hoşça zaman geçiririz.

Bu ilk kongremizi, 2000 yılında kaybettiğimiz Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD kurucusu değerli hocamız Prof. Dr. Müjdat Başaran’ın anısına ithaf ediyoruz.

Marmara pediatri kongresinde görüşmek üzere!

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Işıl BARLAN               
Kongre Başkanı


Kongre Bilimsel Sekretaryası

Doç. Dr. Perran Boran
Doç. Dr. Elif Karakoç Aydıner
Başasistan Dr. İhsan Turan
Başasistan Dr. Neslihan Him
Tel : 0 216 625 45 45 / 2840
E-posta: drperran@yahoo.com & elif_karakoc@hotmail.com
Web: www.marmarapediatri.org

Kongre Organizasyon Sekretaryası

PRIME Kongre Yönetimi ve Turizm
Ethem Efendi Cad. Abdulhalik Renda Sok.
No: 2/1 Erenköy, Kadıköy, 34738 - İstanbul
Tel: 0216 357 23 23
Faks: 0216 357 23 33
E-posta: aysegul.guven@primeqm.com

   

  • Web Adresi: marmarapediatri.org